У Португалії вважають, що стабільність в Україні впливає на стабільність Європи

НовиниПолітика    17.09.2016 - 03:29
Фото: Павло Клімкін зустрівся з представниками ділових кіл Португальської Республіки
Фото: Павло Клімкін зустрівся з представниками ділових кіл Португальської Республіки
ЄК не рекомендує штрафувати Іспанію і Португалію за дефіцит бюджету ЄС підтримав запуск процедури санкцій проти Іспанії та Португалії

Глава МЗС домовився з представниками португальських ділових кіл про розширення торговельно-економічної, інформаційної та культурної взаємодії між країнами

Під час візиту глави МЗС України Павла Клімкіна до Португалії головною темою переговорів стала ситуація на Донбасі у зв’язку з російською агресією, продовженню санкцій проти РФ та невиконання нею Мінських домовленостей. Про це повідомляє прес-служба МЗС.

Португальська сторона підкреслила, що стабільність в Україні впливає певним чином на стабільність Європи.

Під час зустрічі з експертами, депутатами, представниками ділових кіл та неурядових організацій Португалії також порушувалися питання стану впровадження реформ в Україні, перспективи вступу України до ЄС, двосторонніх відносин між Україною та Португалією.

Заступник директора португальської компанії "Інгралуб" Д. Сілва повідомив, що незважаючи на складну ситуацію в Україні, керівництво компанії прийняло рішення інвестувати в її економіку та відкрити завод з виробництва мастильних матеріалів.

Клімкін зазначив, що саме факти виходу на український ринок нових учасників та інвесторів є потужним та яскравим індикатором для ділових кіл у плані позитивних змін в економіці України та дієвості реформ.

Під час зустрічі учасники дійшли згоди щодо розширення двосторонньої торговельно-економічної, інформаційної та культурної взаємодії між Україною та Португалією.

Нагадаємо, перебуваючи у Португалії, міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що Росії важливіша дестабілізація України, аніж Донбас.

Читайте в розділі

У Росії відсутня повага до суверенітету сусідніх країн, - екс-заступник генсека НАТО

Бурбак задекларував 5 квартир, два будинки, компанії та земельні ділянки

ДНР/ЛНР перенесли "місцеві вибори" на невизначений термін

On Top