Портал громадського обговорення законів з наступного тижня зроблять повністю публічним

НовиниПолітика    07.11.2016 - 11:02
Фото: Верховна Рада України
Фото: Верховна Рада України

Портал має дати змогу  ознайомитися з законопроектами та взяти участь у їх обговоренні

"Портал громадського обговорення законопроектів"з наступного тижня планують відкрити повністю, щоб він був публічним для громадськості. Про це повідомляє інформаційне управління апарату Верховної Ради України.

"З наступного тижня ми плануємо відкрити цей ресурс повністю, щоб він був публічним для громадськості. "Портал громадського обговорення законопроектів" створений на виконання базових рекомендацій місії Європарламенту та підтриманий Програмою USAID Рада. Наша основна мета – забезпечення реальної та ефективної комунікації", - зазначив керівник Управління комп'ютеризованих систем ВР Олексій Сидоренко.

Так, портал має дати змогу  громадянам заздалегідь  ознайомитися з законопроектами , що мають  бути внесені  на обговорення парламенту, перебувають на розгляді профільних комітетів та взяти участь у їх обговоренні.

Зазначається, що портал розроблено  у відповідь на рекомендації Європейського парламенту щодо внутрішнього реформування Ради з метою поліпшення її інституційної спроможності та ширшого залучення громадськості до законодавчого процесу.

Перший заступник керівника апарату парламенту Петро Боднар підкреслив, що портал – це важливий крок на шляху реформи парламенту. Він переконаний, що у наступному році темпи реформування парламенту залишаться дуже високими.

Нагадаємо, у вересні спікер Андрій Парубій заявив, що віднині народні депутати будуть користуватися системою "Електронна погоджувальна рада".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся