Порошенко чекає остаточних результатів розслідування катастрофи MH17

НовиниПолітика    28.09.2016 - 19:47
Фото: Петро Порошенко
Фото: Петро Порошенко

Порошенко доручив МЗС, СБУ, Міноборони, Мінюсту продовжувати координацію дій щодо розслідування

Президент України Петро Порошенко чекає остаточних результатів розслідування катастрофи MH17 на Донбасі. Про це йдеться у повідомленні прес-служби глави держави.

"Президент висловив переконання, що для успішного завершення розслідування потрібна підтримка міжнародної спільноти та співпраця з боку всіх зацікавлених країн. При цьому він висловив сподівання що будуть названі і прізвища тих, хто скоїв цей злочин і тих, хто віддавав наказ", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, Порошенко подякував представникам спільної слідчої групи, яка "незалежно та об’єктивно, крок за кроком, встановлює усі обставини і усіх винних в цій страшній трагедії". 

Крім того, він доручив МЗС, СБУ, Міноборони, Мінюсту продовжувати координацію дій для того, щоб міжнародна слідча група якнайшвидше представила світу остаточні результати розслідування з прізвищами.

Зокрема він наголосив, що далі будуть скоординовані дії щодо застосування національних судів й додав, що не потрібно припиняти дії щодо притягнення до відповідальності винних у міжнародному суді.

"Наголошую, що на мою думку, найбільш ефективним було б створення під егідою РБ ООН механізму притягнення до відповідальності винних у цій катастрофі", - сказав він, наголосивши, що постійно потрібно привертати увагу і демонструвати нашу рішучість у цьому напрямку.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що міжнародна слідча група повідомила, що малайзійський Boeing МН17 був збитий з пускової установки "Бук", яка була доставлена в Україну з Російської Федерації.

On Top