Порошенко чекає остаточних результатів розслідування катастрофи MH17

НовиниПолітика    28.09.2016 - 19:47
Фото: Петро Порошенко
Фото: Петро Порошенко
Доповідь по катастрофі MH17 доводить причетність РФ, - Порошенко МЗС Росії назвав упередженими висновки слідства по катастрофі MH17

Порошенко доручив МЗС, СБУ, Міноборони, Мінюсту продовжувати координацію дій щодо розслідування

Президент України Петро Порошенко чекає остаточних результатів розслідування катастрофи MH17 на Донбасі. Про це йдеться у повідомленні прес-служби глави держави.

"Президент висловив переконання, що для успішного завершення розслідування потрібна підтримка міжнародної спільноти та співпраця з боку всіх зацікавлених країн. При цьому він висловив сподівання що будуть названі і прізвища тих, хто скоїв цей злочин і тих, хто віддавав наказ", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, Порошенко подякував представникам спільної слідчої групи, яка "незалежно та об’єктивно, крок за кроком, встановлює усі обставини і усіх винних в цій страшній трагедії". 

Крім того, він доручив МЗС, СБУ, Міноборони, Мінюсту продовжувати координацію дій для того, щоб міжнародна слідча група якнайшвидше представила світу остаточні результати розслідування з прізвищами.

Зокрема він наголосив, що далі будуть скоординовані дії щодо застосування національних судів й додав, що не потрібно припиняти дії щодо притягнення до відповідальності винних у міжнародному суді.

"Наголошую, що на мою думку, найбільш ефективним було б створення під егідою РБ ООН механізму притягнення до відповідальності винних у цій катастрофі", - сказав він, наголосивши, що постійно потрібно привертати увагу і демонструвати нашу рішучість у цьому напрямку.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що міжнародна слідча група повідомила, що малайзійський Boeing МН17 був збитий з пускової установки "Бук", яка була доставлена в Україну з Російської Федерації.

Читайте в розділі

ЗСУ вперше випробували новітню радіолокаційну систему "Пелікан"

Трамп скоротив відставання від Клінтон за популярністю серед виборців, - опитування

Президент Філіппін розраховує на союз із РФ і Китаєм

On Top