Порошенко увів у дію рішення РНБО про збільшення фінансування силових відомств у 2016

НовиниПолітика    29.09.2016 - 19:21
Фото: Петро Порошенко
Фото: Петро Порошенко

Уряд має у тижневий строк внести на розгляд Ради відповідний законопроект

Президент України Петро Порошенко підписав указ №422/2016 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 вересня 2016 року "Про невідкладні заходи щодо фінансування потреб національної безпеки і оборони України у 2016 році", яким увів у дію відповідне рішення. Про це йдеться у повідомленні прес-служби глави держави.

Так, згідно рішення РНБО Кабінету міністрів України доручається збільшити видатки на потреби національної безпеки і оборони України у 2016 році.

Таким чином, відповідно до закону, уряд має у тижневий строк внести на розгляд Верховної Ради України проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік", передбачивши збільшення видатків із загального фонду державного бюджету для силових відомств.

Крім того, у 2016 році має бути забезпечено фінансування із загального фонду державного бюджету виконання державних цільових програм реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу, розроблення, освоєння і впровадження нових технологій, нарощування наявних виробничих потужностей для виготовлення продукції оборонного призначення, у тому числі підготовки виробництва ракетного озброєння, шляхом перерозподілу видатків у межах загального обсягу бюджетних призначень Державному космічному агентству України в обсязі 300 млн гривень, Міністерству економічного розвитку і торгівлі України в обсязі 263 млн гривень.

Нагадаємо, вчора на засіданні РНБО схвалила збільшення фінансування силових відомств у 2016 році.

On Top