Порошенко затвердив ратифікацію угоди України з Європейським інвестбанком

Субота 06 травня 2017 14:20
Порошенко затвердив ратифікацію угоди України з Європейським інвестбанком
Фото: Петро Порошенко дозволив залучити кошти ЄІБ

Метою угоди є залучення під державні гарантії до 200 млн євро на міський громадський транспорт

Президент Петро Порошенко підписав закон "Про ратифікацію Фінансової угоди (Проект "Міський громадський транспорт України") між Україною та Європейським інвестиційним банком", ухвалений Верховною Радою 12 квітня 2017 року. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Зазначено, що відповідна Фінансова угода підписана, згідно з розпорядженням президента від 9 листопада 2016 року №272.

"Метою угоди є залучення під державні гарантії до 200 млн євро кредитних коштів Європейського інвестиційного банку, що будуть спрямовані на покращення роботи міського громадського транспорту у деяких містах України (Івано-Франківськ, Біла Церква, Київ, Луцьк, Львів, Кременчук, Одеса, Суми, Тернопіль, Харків, Чернігів)", - йдеться в повідомленні.

Як пояснили в адміністрації президента, документом передбачається, що залучені кошти будуть витрачені на придбання автобусів, тролейбусів, трамваїв, вагонів метро, будівництво та реконструкцію тролейбусних і трамвайних ліній, депо, впровадження інформаційних систем, зокрема створення автоматизованої оплати проїзду.

Повідомляється, що відповідний проект також отримуватиме співфінансування під місцеві гарантії з боку Європейського банку реконструкції та розвитку на загальну суму до 200 млн євро.

Фінансова угода між Україною та Європейським інвестиційним банком набирає чинності з дати набрання чинності закону про її ратифікацію.

Нагадаємо, 12 квітня 2017 року Верховна Рада підтримала за основу та в цілому законопроект №0139 "Про ратифікацію Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком". Документ з другого разу підтримали 230 парламентарів (спочатку 225 нардепів).

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся