Порошенко змінив голову Держфонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні

НовиниПолітика    28.01.2016 - 18:06
Фото: Петро Порошенко
Фото: Петро Порошенко

Замість Сергія Малікова призначений Максим Рубін

Президент України Петро Порошенко звільнив Сергія Малікова з посади голови Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні. Про це йдеться в Указі президента України №24/2016, опублікованому на офіційному сайті Порошенка.

"Звільнити Малікова Сергія Валерійовича з посади голови Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні", - йдеться у повідомленні.

Разом з тим, Указом президента №25/2016, призначено нового голову відомства.

"Призначити Рубіна Максима Юрійовича головою Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні", - йдеться у повідомленні.

"На часткову зміну статті 2 Указу Президента України від 3 листопада 2014 року № 840 "Про ліквідацію Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні" затвердити Рубіна Максима Юрійовича головою комісії з ліквідації Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні, увільнивши від виконання цих обов'язків С.Малікова", - додали в прес-службі.

Зазначається, що цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Порошенко планує змінити голів Київської та Волинської обласних державних адміністрацій (ОДА) Володимира Шандру та Володимира Гунчика.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top