ru ua

Порошенко розповів, скільки контрактників прийшли на службу до ЗСУ за 2 роки

Порошенко розповів, скільки контрактників прийшли на службу до ЗСУ за 2 роки Фото: Петро Порошенко (РБК-Украина)

Саме контрактники несуть службу в зоні проведення ООС

Президент Петро Порошенко розповів, що протягом 2016-2018 років до Збройних сил України на службу за контрактом прийшли понад 130 тисяч осіб. Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на Twitter голови держави.

Президент підкреслив, що саме контрактники несуть службу в зоні проведення Операції об'єднаних сил (ООС).

Порошенко розповів, скільки контрактників прийшли на службу до ЗСУ за 2 роки

"Протягом 2016-2018 років до ЗСУ на службу за контрактом прийшли понад 130 тисяч осіб. Саме контрактники несуть службу в зоні проведення ООС. Ще кілька років тому я прийняв рішення - і воно неухильно виконується, - призовники на фронт не відправляються", - зазначив він.

Нагадаємо, у травні у Міністерстві оборони повідомляли, що у Збройних силах України (ЗСУ) триває будівництво 184 гуртожитків для військовослужбовців-контрактників. "Будівництво 184 житлових комплексів для розміщення 23 тисяч військовослужбовців військової служби за контрактом. Будівництво почалося на територіях військових містечок майже по всій території України - у 21 області", - зазначили у міністерстві.

Як писало РБК-Україна у грудні 2014 року, з початку проведення антитерористичної операції (АТО) на службу в Збройні сили влаштувалися 600 контрактників.