Порошенко провів телефонну розмову з головним кандидатом на пост генсека ООН

НовиниПолітика    08.10.2016 - 03:37
Фото: Антоніу Гутерріш подякував Україні за підтримку його кандидатури
Фото: Антоніу Гутерріш подякував Україні за підтримку його кандидатури
Порошенко схвалив скасування ліцензій на оптову торгівлю для виноробів Порошенко заявив про плани побудувати міст через Дунай за рахунок ЄС

Президент запросив Гутерріша здійснити візит в Україну при найближчій можливості

Президент Петро Порошенко провів телефонну розмову з колишнім прем'єр-міністром Португалії Антоніу Гутеррішем і привітав його з прийняттям Радою Безпеки рекомендації про призначення на посаду Генерального секретаря ООН на період 2017-2021 років. Про це йдеться у повідомленні на сайті Адміністрації президента.

Порошенко висловив переконання, що в якості Генерального секретаря Антоніу Гутерреш буде демонструвати принципову позицію у відстоюванні цілей і принципів Статуту ООН і зосередить свою діяльність на забезпеченні міжнародного миру і безпеки. Він подякував Гутеррішу за його активну позицію під час перебування на посаді Верховного комісара ООН у справах біженців щодо гуманітарної кризи на Донбасі, викликаної російською агресією. Порошенко також запросив Гутерриша здійснити візит в Україну при найближчій можливості.

У свою чергу, Антоніу Гутерріш запевнив у своїй прихильності нормам Статуту ООН, а також подякував Україні за надану в рамках Ради Безпеки ООН підтримку його кандидатури на цю високу посаду.

Нагадаємо, Гутерріш лідирує в третьому турі голосування на пост генсека ООН.

Читайте в розділі

Правозахисники повідомили про поновлення РФ і Асадом ударів по Алеппо

Вибори в США: Трамп оголосив плани на перші 100 днів президентства

Суд у Єгипті підтримав вирок Мурсі щодо заворушень 2012 року

On Top