ua en ru

Порошенко провів телефонну розмову з Байденом

01:10 20.02.2016 Сб
1 мин
Розмовляли про Майдан, МВФ та Мінські угоди
Порошенко провів телефонну розмову з Байденом Фото: Петро Порошенко та Джозеф Байден

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Віце-Президентом Сполучених Штатів Америки Джозефом Байденом, повідомлє Адміністрація Президента.

"Віце-Президент Байден вшанував пам'ять Героїв Небесної Сотні, і відзначив надзвичайну роль Революції Гідності в історії незалежної України. Він також привітав прогрес, якого досягла Україна у співпраці з МВФ та ЄС завдяки останнім голосуванням у Верховній Раді", - йдеться в повідомленні.

Крім того, співрозмовники обговорили дії щодо подальшого тиску на Росію з метою імплементувати Мінські домовленості та відновити територіальну цілісність України.

Нагадаємо, що Джозеф Байден засудив погіршення ситуації в Україні і запевнив у незмінності позиції Вашингтона щодо підтримки територіальної цілісності країни.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: