Порошенко: минув час, коли РФ шантажувала Європу газовим вентилем

НовиниЕнергетика    08.09.2015 - 13:56
Фото: Петро Порошенко
Фото: Петро Порошенко

Порошенко вважає, що з газової монополії РФ був нанесений серйозний удар

Президент України Петро Порошенко заявив, що час, коли Росія шантажувала Україну і всю Європу газовим вентилем, минуло. Про це під час розширеного засідання уряду, передає кореспондент РБК-Україна.

"Забезпечення країни енергоносіями в зимовий період - важливе тактичне завдання, яке ми реалізуємо в рамках стратегії на зменшення залежності від Росії. І хороші результати тут вже очевидні. Ми довели це взимку минулого року, коли нас намагалися поставити на коліна, а замість цього зазнали серйозний економічний удар по російському газовому монополісту. Часи, коли Росія шантажувала не тільки Україну, а й всю Європу вентилем, ці часи вже минули", - заявив Порошенко.

Нагадаємо, Україна досі не домовилася про умови поставок в країну російського газу. Наступний раунд тристоронніх газових переговорів заплановано попередньо на 11 вересня. Вчора міністр енергетики РФ Олександр Новак повідомив, що Росія готова надати Україні знижку на газ, так що в IV кварталі 2015 р. вартість поставленого палива може виявитися нижче, ніж в III кварталі.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top