Порошенко закликав політиків зберігати гроші в банках

НовиниПолітика    30.10.2016 - 22:49
Фото: Петро Порошенко
Фото: Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко закликав політиків зберігати гроші в банках. Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

"Я принципово зберігаю кошти у банках – 27 мільйонів доларів, з кожного цента яких сплачено податки до бюджету України. Все це відображено у моїй декларації за 2015 рік. Хоча й маю деякі готівкові кошти: 800 тисяч гривень і 60 тисяч доларів. Вважаю, що політики повинні демонструвати приклад і довіряти банківській системі", - написав президент.

 

ПП: Незважаючи на шалений опір, електронна система декларування працює, і перша її фаза успішно завершується. Запустити ...

Опубліковано Петром Порошенком 30 жовтня 2016 р.

Він також висловив переконання, що мета електронного декларування полягає не тільки в тому, щоб показати, хто чим володіє, а продемонструвати відношення видатків до задекларованих доходів.

"За останні десять років у моїх деклараціях задекларовано доходи на суму понад 820 мільйонів гривень (за різним співвідношенням гривні до долара протягом всього часу). Також на благодійність і підтримку армії у 2014-2016 роках мною та підприємствами, де я виступаю кінцевим бенефіціаром, перераховано близько 400 мільйонів гривень", - написав Порошенко.

Президент переконаний, що електронне декларування – це черговий крок до відкритості та відповідальності влади і ще один інструмент у новоствореній системі запобігання корупції.

On Top