Порошенко запропонував Раді призначити генпрокурором Віктора Шокіна

Вівторок 10 лютого 2015 09:44
Порошенко запропонував Раді призначити генпрокурором Віктора Шокіна

Президент України Петро Порошенко запропонував 10 лютого Верховній Раді призначити генеральним прокурором України нинішнього заступника генпрокурора Віктора Шокіна замість Віталія Яреми.

Відповідний проект постанови зареєстрований у базі Ради під №2084.

"Проект постанови про надання згоди на призначення Президентом України Шокіна В. М. на посаду Генерального прокурора України", - зазначається в назві документа.

При цьому тексту документа станом на 9:30 вівторка немає.

Шокін народився 4 листопада 1952 р. в Києві.

1998 - 1999 - слідчий з особливо важливих справ управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури України.

1999 - 2001 - слідчий з особливо важливих справ відділу з розслідування особливо важливих справ управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури України.

2002 - 2003 - заступник генерального прокурора України.

2004 - 2007 - заступник генерального прокурора України.

26 червня 2014 року Шокін був призначений заступником генерального прокурора України - начальником Головного управління нагляду у кримінальному провадженні, та затверджено членом колегії Генеральної прокуратури України.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко 10 лютого вніс у Верховну Раду проект проставлення про звільнення генерального прокурора Віталія Яреми.

Ярема подав у відставку в кінці минулого тижня.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся