Порошенко пропонує ВРУ ратифікувати протокол про регістри викидів і перенесення забруднювачів

НовиниПолітика    14.01.2016 - 10:38
Фото: Петро Порошенко
Фото: Петро Порошенко

У парламенті зареєстрований відповідний законопроект

Президент України Петро Порошенко пропонує Верховній Раді ратифікувати протокол про регістри викидів і перенесення забруднювачів.

Відповідний законопроект №0078 був зареєстрований у Раді 12 січня 2016 року.

Протокол був підписаний 21 травня 2003 року.

Наголошується, що метою документа є ратифікація протоколу для створення єдиної уніфікованої електронної системи доступу до інформації про дозволи, звіти, матеріали перевірок в галузі навколишнього середовища для органів влади та громадськості з метою надання доступу кожному громадянину до такої інформації та підвищення ефективності електронного управління у сфері охорони довкілля.

Підкреслюється, що система буде включати дозволи, звіти, матеріали перевірок у сфері охорони навколишнього середовища і дозволить подавати документи на отримання дозволів в електронній формі, а також дозволить оперувати комплексом системної інформації для прийняття екологічно значимих рішень.

При наявності системи РВПЗ місцеві або регіональні органи управління можуть оцінити стан місцевої навколишнього середовища і використовувати РВПЗ як одне з джерел даних для оцінки ризиків, які існують для здоров'я населення і навколишнього середовища, скорочення забруднення. РВПЗ дозволить заручитися широкою громадською підтримкою в реалізації державної екологічної політики.

Нагадаємо, раніше Порошенко звернувся до прем'єр-міністра Арсенію Яценюку з пропозицією негайно розглянути питання про збільшення розмірів розміри виплат військовослужбовцям в зоні проведення антитерористичної операції (АТО) на Донбасі.

On Top