ua ru

Порошенко пропонує РНБО розглянути питання запрошення в Україну миротворчої місії ООН

Порошенко пропонує РНБО розглянути питання запрошення в Україну миротворчої місії ООН

Президент України Петро Порошенко пропонує РНБО розглянути питання запрошення в Україну миротворчої місії ООН. Про це він заявив сьогодні, відкриваючи засідання РНБО, передає кореспондент РБК-Україна.

"Сьогодні вам буде запропоновано обговорити питання про запрошення в Україну миротворчої місії ООН, яка буде діяти у відповідності з мандатом Ради безпеки ООН", - заявив він.

"Ми бачимо це, як найкращий для нас формат - це поліцейська місія Євросоюзу, впевнені в тому, що це буде найбільш ефективним і найбільш оптимальним гарантом безпеки в ситуації, що склалася, коли слово миру не дотримується ні Росією, ні тими, хто її підтримує. Можу сказати, що під час Мінських переговорів ми попередньо обговорювали це питання з Президентом Франції і канцлером Німеччини, і з Президентом Росії, передбачаючи, що мінські домовленості не будуть виконані. Після прийняття сьогоднішнього рішення, і я сподіваюся, сьогодні воно буде прийнято, ми почнемо офіційну роботу за зверненнями до наших партнерів, офіційні консультації, які зможуть забезпечити мир", - добавив Президент.

Нагадаємо, сьогодні близько 21.50 Порошенко відкрив засідання РНБО.