Порошенко пропонує Раді ратифікувати Конвенцію РЄ по запобіганню насильства щодо жінок

НовиниПолітика    12.11.2016 - 19:45
Фото: Петро Порошенко у Раді
Фото: Петро Порошенко у Раді
Через російську агресію на Донбасі понад 200 тис. дітей залишилися без домов, - Порошенко Порошенко схвалив подовження місії з розслідування катастрофи МН17 до серпня 2017

Відповідний законопроект глава держави вніс до парламенту

Президент Петро Порошенко вніс на розгляд Верховної Ради проект закону "Про ратифікацію Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами" (Стамбульська конвенція). Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Зазначено, що законопроектом передбачена ратифікація Стамбульської конвенції і запровадження застосування в законодавстві України міжнародних стандартів запобігання та протидії насильству щодо жінок і домашньому насильству.

"Набрання чинності для України цієї конвенції сприятиме протидії дискримінації за гендерною ознакою, забезпечить додаткові гарантії права на рівність між чоловіками і жінками, усуне правові положення, які спричиняють дискримінацію, та удосконалить цивільно-правові засоби захисту потерпілих від насильства", - очікують в Адміністрації президента.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що жінка з Дніпра на ім'я Оксана потерпала від насильства з боку чоловіка протягом 7 років, доки він не кинув її.

Читайте в розділі

Лещенко розповів про відкати за поставки газу, які Онищенко отримував за допомогою Кононенко

Якщо Трамп "здасть" Україну РФ, то стикнеться зі "стіною протидії" в Конгресі, - сенатор

У Генпрокуратурі сумніваються, що Янукович постійно живе в Росії

On Top