Порошенко пропонує Раді ратифікувати Конвенцію РЄ по запобіганню насильства щодо жінок

НовиниПолітика    12.11.2016 - 19:45
Фото: Петро Порошенко у Раді
Фото: Петро Порошенко у Раді

Відповідний законопроект глава держави вніс до парламенту

Президент Петро Порошенко вніс на розгляд Верховної Ради проект закону "Про ратифікацію Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами" (Стамбульська конвенція). Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Зазначено, що законопроектом передбачена ратифікація Стамбульської конвенції і запровадження застосування в законодавстві України міжнародних стандартів запобігання та протидії насильству щодо жінок і домашньому насильству.

"Набрання чинності для України цієї конвенції сприятиме протидії дискримінації за гендерною ознакою, забезпечить додаткові гарантії права на рівність між чоловіками і жінками, усуне правові положення, які спричиняють дискримінацію, та удосконалить цивільно-правові засоби захисту потерпілих від насильства", - очікують в Адміністрації президента.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що жінка з Дніпра на ім'я Оксана потерпала від насильства з боку чоловіка протягом 7 років, доки він не кинув її.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся