ru ua

Порошенко доручив спростити процедури поставок ліків, озброєння та спецзасобів в зону АТО

Президент України Петро Порошенко доручив вирішити проблеми волонтерів щодо здійснення поставок медикаментів, озброєння та спецзасобів у зону проведення антитерористичної операції (АТО) на Донбасі.

Президент України Петро Порошенко доручив вирішити проблеми волонтерів щодо здійснення поставок медикаментів, озброєння та спецзасобів у зону проведення антитерористичної операції (АТО) на Донбасі. Про це на брифінгу в Адміністрації Президента України заявив заступник глави АПУ Геннадій Зубко, передає кореспондент РБК-Україна.

"На зустрічі з Президентом волонтери підняли питання про сертифікацію ліків. Дано доручення міністру охорони здоров'я, щоб всі ті ліки, які входять до аптечки військових, не вимагали додаткової сертифікації і, відповідно, більше часу", - заявив він.

При цьому прес-секретар Порошенка Святослав Цеголко у своєму Twitter пояснив, що Порошенко дав МОЗ тиждень на вирішення цієї проблеми.

Крім того, за словами Зубка, також дано доручення "Укроборонпрому" про скорочення часу отримання сертифікатів для постачання необхідного озброєння та засобів захисту.

Третя проблема, яка піднімалася волонтерами, безпосередньо стосується Митниці, повідомив заступник глави АПУ.

"Це пряме запитання до прем'єр-міністра Польщі, щоб через Сейм внести відповідні зміни в законодавство з метою оптимізації та спрощення ввезення товарів, призначених для зони АТО"", - пояснив Зубко.

У свою чергу голова волонтерської групи "Крила Фенікса" Юрій Бірюков висловив задоволеність результатами зустрічі з Президентом.