ru ua

Порошенко доручив Кабміну запровадити в Україні систему мобільного зв'язку третього покоління

Президент України Петро Порошенко доручив Кабінету міністрів України запровадити в Україні систему мобільного зв'язку третього покоління стандарту ІМТ-2000 (UMTS).

Президент України Петро Порошенко (на фото) доручив Кабінету міністрів України запровадити в Україні систему мобільного зв'язку третього покоління стандарту ІМТ-2000 (UMTS). Про це йдеться в указі Президента України № 613/2014 від 23 липня 2014 р.

"Кабінету міністрів України здійснити до 15 серпня 2014 року за участю відповідних державних органів комплекс невідкладних заходів щодо конверсії радіочастотного ресурсу України для запровадження в Україні системи мобільного зв'язку третього покоління стандарту ІМТ-2000 (UMTS), забезпечивши при цьому безперервне виконання Збройними силами України своїх завдань та їх переозброєння сучасними засобами радіорелейного зв'язку та радіолокації", - йдеться у документі.

Крім того, Порошенко доручив міністерству оборони України, Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, Генеральному штабу Збройних сил України, іншим заінтересованим державним органам разом із Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вжити до 15 серпня 2014 р. в межах компетенції заходів, необхідних для конверсії радіочастотного ресурсу з метою запровадження системи мобільного зв'язку третього покоління стандарту ІМТ-2000 (UMTS), у тому числі щодо норм частотно-територіального розносу.

Також Президент доручив Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, забезпечити проведення до 30 жовтня 2014 р. в установленому порядку тендерів (відкритих аукціонів) на видачу ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України у смугах радіочастот загального користування для запровадження системи рухомого (мобільного) зв'язку третього покоління стандарту ІМТ-2000 (UMTS).