Порошенко отримав на підпис закон про заборону російських серіалів

НовиниПолітика    18.03.2015 - 20:21
Президент України Петро Порошенко
Президент України Петро Порошенко

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман підписав і передав на підпис Президенту України Петру Порошенку закон № 1317 "Про внесення змін у деякі закони України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України". Про це Гройсман повідомив на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Тільки що я підписав закон про заборону серіалів, які пропагують країни-агресора. Сьогодні парламент, нарешті, вирішив всі юридичні проблеми, які досі не дозволяли це зробити. Отже, закон підписаний і переданий на підпис Президенту. Хочу привітати всіх, адже тепер з наших екранів зникне телепропаганда, яка спотворює нашу історію і звеличує агресора. Але ще раз хочу підкреслити, що цей закон не стосується ні мультфільмів, ні серіалів про кохання. Забороняються лише пропагандистські агітки. Щодо телеканалів, то їм надається два місяці для того, щоб перейти на нові рейки", - повідомив Гройсман.

Зазначимо сьогодні Рада відмовилася скасувати заборону російських серіалів.

Нагадаємо, 5 лютого 2015 р. народні депутати підтримали у другому читанні та в цілому законопроект № 1317 "Про внесення змін у деякі закони України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України (друге читання)". За відповідне рішення проголосували 259 нардепів із 226 мінімально необхідних.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top