Порошенко підписав закони про благодійні комунікаційні повідомлення

НовиниПолітика    03.11.2016 - 20:35
Фото: президент України Петро Порошенко
Фото: президент України Петро Порошенко

Закони допоможуть створити сприятливі умови для впровадження і розвитку благодійності

Президент України Петро Порошенко підписав Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо створення сприятливих умов для впровадження благодійних телекомунікаційних повідомлень", який був прийнятий Верховною Радою 6 жовтня 2016 року. Про це повідомляє пресс-служба глави держави.

Закон передбачає створення сприятливих умов для впровадження і розвитку благодійності.

Зокрема, документ нормує механізм збору коштів на благодійні цілі за допомогою благодійних телекомунікаційних повідомлень.

Також закон передбачає внесення змін до низки законів: "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування", "Про платіжні системи та переказ коштів в Україні", "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг", "Про телекомунікації", "Про благодійну діяльність та благодійні організації".

Крім того, Порошенко підписав Закон України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення сприятливих умов для впровадження благодійних телекомунікаційних повідомлень".

"Законом звільняються від обкладення податком на додану вартість операції оператора телекомунікацій з надання телекомунікаційних послуг в частині здійснення благодійного телекомунікаційного повідомлення на благодійні цілі", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Кабміні назвали умову для підвищення мінімальної зарплати.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top