Порошенко підписав закон щодо сприяння партнерства з Євроатомом

НовиниЕнергетика    13.10.2016 - 14:01
Фото: Петро Порошенко
Фото: Петро Порошенко
Порошенко схвалив термін оренди для меліорованих сільгоспземель від 10 років Порошенко, Меркель та Олланд наступного тижня проведуть телефонні переговори

Це забезпечить інтеграцію України до європейської наукової спільноти

Президент України Петро Порошенко підписав закон "Про ратифікацію Угоди між Урядом України та Європейським співтовариством з атомної енергії про наукову і технологічну співпрацю та асоційовану участь України у Програмі наукових досліджень та навчання Євратом (2014-2018)". Про це повідомляє прес-служба голови держави.

"Набуття чинності Угодою забезпечить інтеграцію України до європейської наукової спільноти, посилить міжнародне науково-технічне співробітництво в галузі ядерної енергетики", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що асоційована участь України у Програмі наукових досліджень та навчання Євратом (2014-2018) зробить можливим залучення українських науково-дослідних установ та організацій, університетів, вітчизняних вчених до провідних європейських дослідницьких та тренувальних програм.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада України підтримала за основу та в цілому відповідний законопроект №0109. За проект закону проголосували 255 нардепів.

Читайте в розділі

Понад 4 тис. студентів Миколаївської області дізналися правила безпеки користування газом

Ціна нафти Brent опустилася нижче 50 доларів за барель

Нафта Brent торгується вище 50 доларів за барель

On Top