Порошенко підписав закон про Сили спецоперацій ЗСУ

НовиниПолітика    26.07.2016 - 11:52
Фото: Петро Порошенко затвердив створення нового роду військ ЗСУ
Фото: Петро Порошенко затвердив створення нового роду військ ЗСУ

Інструктори з США, Канади та ЄС візьмуть участь у тренуваннях військового спецназу

Президент України Петро Порошенко підписав закон про Сили спеціальних операцій Збройних сил України. Про це йдеться в повідомленні прес-служби президента.

"Сьогодні в житті українського спецназу важлива і урочиста подія, яка є результатом спільної та скоординованої роботи багатьох людей. Сьогодні підписується закон, яким завершується процес створення Сил спеціальних операцій Збройних Сил України", - заявив Порошенко.


Зазначимо, закон визначає правовий статус та застосування Сил спеціальних операцій самостійно або у взаємодії з іншими видами збройних сил для спецоперацій щодо створення умов для проведення військово-політичних, економічних та інших заходів в інтересах нацбезпеки у сфері оборони України. Таким чином, у Збройних силах України створено окремий рід військ.

За словами Порошенка, військові США, Канади та ЄС візьмуть участь у тренуваннях Сил спецоперацій. Він також зазначив, що в Україні вже створено спеціальний центр і застосовуються тренінгові програми, які дозволяють швидко та якісно готувати спецназівців.

Нагадаємо, раніше Генштаб оголосив про початок військових навчань по всій Україні.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top