Порошенко підписав закон про сільську медицину

Порошенко підписав закон про сільську медицину
Фото: швидка допомога біля сільського фельшерско пункту (twitter.com/ WHO_Europe)

Законом визначаються засади регулювання розвитку охорони здоров'я в сільській місцевості

Президент України Петро Порошенко підписав закон "Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості". Про це президент повідомив на своїй сторінці у Twitter.

Документ передбачає встановити систему стимулів для залучення кваліфікованих спеціалістів до роботи у сільській місцевості.

Зокрема, передбачається забезпечувати працівників житлом та службовим транспортом, а також можливістю отримання освіти та підвищення кваліфікації.

Нагадаємо, 14 листопада Верховна Рада схвалила закон про якість медобслуговування в сільській місцевості. Законопроект №7117
підтримали 280 парламентаріїв.

Законом визначаються засади регулювання та основних напрямів розвитку охорони здоров'я в сільській місцевості. Крім того, розширюються повноваження місцевої влади щодо підвищення рівня медичного обслуговування.

Документ визначає, що медичне обслуговування в сільській місцевості забезпечується центрами первинної медичної допомоги, до складу яких можуть входити фельдшерсько-акушерські/фельдшерські пункти, амбулаторії, медичні пункти, медичні кабінети, мобільні медичні кабінети, аптечні пункти.

Читайте нас в Google News та підписуйтесь

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся