Порошенко підписав закон про ратифікацію угоди про асоційоване членство України в ЦЕРН

Президент України Петро Порошенко підписав закон України № 1666-VII "Про ратифікацію угоди між Україною та Європейською організацією ядерних досліджень (ЦЕРН) стосовно надання статусу асоційованого члена в ЦЕРН".

Президент України Петро Порошенко підписав закон України № 1666-VII "Про ратифікацію угоди між Україною та Європейською організацією ядерних досліджень (ЦЕРН) стосовно надання статусу асоційованого члена в ЦЕРН". Про це повідомила прес-служба Президента України.

Очікується, що асоційоване членство в ЦЕРН надасть Україні можливість брати участь у засіданнях Ради ЦЕРН з правом часткового прийняття рішень в галузі наукової політики.

Європейська організація ядерних досліджень (ЦЕРН) є провідною міжурядовою організацією з вивчення фізики високих технологій.

Співробітництво України та ЦЕРН здійснюється з 1993 р. відповідно до положень Угоди між сторонами про подальший розвиток наукового і технічного співробітництва в галузі фізики високих енергій від 2 квітня 1993 р. (без набуття Україною членства або іншого юридичного статусу в цій організації).

Нагадаємо, народні депутати прийняли цей законопроект 2 вересня 2014 р. За відповідне рішення проголосували 251 нардеп.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся