ru ua

Порошенко підписав указ про проведення в Україні фінальних матчів Ліги Чемпіонів 2018

Порошенко підписав указ про проведення в Україні фінальних матчів Ліги Чемпіонів 2018 Фото: президент України Петро Порошенко

Президент доручив Кабміну розробити та затвердити в двомісячний план заходів фіналу ЛЧ-2018

Президент України Петро Порошенко підписав указ про підготовку та проведення в Україні фінальних матчів Ліги Чемпіонів УЄФА та Ліги Чемпіонів УЄФА серед жінок сезону 2017/2018. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Президент постановив утворити Організаційний комітет з підготовки та проведення в Україні Ліги Чемпіонів 2018 з футболу, а також затвердив персональний склад комітету.

Порошенко доручив Кабміну розробити за участю Федерації футболу України та затвердити двомісячний план заходів з підготовки та проведення в Україні Ліги Чемпіонів 2018 з футболу.

"Уряд має передбачити забезпечення громадської безпеки і порядку, належного медичного обслуговування та санітарного благополуччя при проведенні в місті Києві відповідні заходи", - йдеться в повідомленні.

У свою чергу КМДА повинна розробити і затвердити регіональний план культурно-розважальних заходів для відпочинку і дозвілля туристів на період проведення фіналу Ліги Чемпіонів.

Згідно з указом, Державний комітет телебачення і радіомовлення України повинен забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів Ліги Чемпіонів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що фінал Ліги Чемпіонів 2018 пройде в Києві.