Порошенко підписав указ про святкування Дня соборності України в 2016 році

НовиниСуспільство    30.12.2015 - 13:36
Фото: президент України Петро Порошенко
Фото: президент України Петро Порошенко

День соборності України відзначається 22 січня

Президент України Петро Порошенко підписав указ №731/2015 "Про відзначення в 2016 році Дня Соборності України". Про це йдеться в повідомленні прес-служби глави держави.

Порошенко підписав указ "з метою належного відзначення в 2016 році Дня соборності України, подальшої консолідації суспільства навколо ідеї єдності держави, виховання у громадян патріотизму та гордості за героїчне минуле і сьогодення українського народу та з нагоди 97-ї річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки"

Згідно з указом, Кабінету міністрів України доручено розробити та затвердити план заходів з відзначення, передбачивши, зокрема, проведення 22 січня 2016 року в Києві урочистостей за участю керівництва держави, представників центральних і місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, народних депутатів України, учасників антитерористичної операції, представників української діаспори, громадських об'єднань і релігійних організацій, діячів науки і культури; організацію відповідних урочистих заходів в інших населених пунктах України

Обласним, Київській міській державним адміністраціям доручено сприяти реалізації ініціатив громадськості, спрямованих на розвиток міжрегіональних культурних обмінів, проведення тематичних просвітницьких, виховних, культурно-мистецьких, спортивних та інших заходів патріотичного змісту.

Міністерство закордонних справ України має організувати проведення закордонними дипломатичними установами заходів, пов'язаних з відзначенням Дня соборності України.

Нагадаємо, секретар Ради Національно безпеки і оборони Олександр Турчинов запропонував перенести святкування Різдва в Україні з 7 січня на 25 грудня.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся