Порошенко підписав указ про звільнення пенсій від податків

Порошенко підписав указ про звільнення пенсій від податків
Фото: Порошенко підписав закон, згідно з яким пенсії більше не будуть обкладатися податками

За словами президента, в Україні спостерігається позитивна динаміка зростання економіки

Президент України Петро Порошенко підписав Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування пенсій". Про це повідомляє пресс-служба глави держави.

Порошенко підкреслив, що до початку 2016 року владі вдалося досягти макрофінансової стабілізації економіки.


"Ціною неймовірних зусиль нам нарешті вдалося переламати негативну тенденцію падіння ВВП і економіки України, яка тривала 14 кварталів", - заявив президент.

Глава держави підкреслив, що незважаючи на агресію РФ проти України, окупацію великого промислового регіону і закриття російського ринку для українських виробників, можна спостерігати позитивну динаміку зростання економіки і прямих іноземних інвестицій.

"Ці перші кроки дають нам можливість забезпечити не тільки фінансування сектору оборони і безпеки, Збройних Сил України, але і в першу чергу направити їх тим, хто сьогодні найбільше потребує. Перше - були зроблені кроки, спрямовані на захист пенсіонерів. І сьогоднішній Закон, який я підписую, стверджує, що в нас більше не будуть обкладатися податком пенсії", - додав Порошенко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що рішення Конституційного суду України (КСУ) про повернення необмежених довічних доплат до пенсій суддям буде коштувати державному бюджету України десятки мільйонів гривень щорічно.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся