ua en ru

Порошенко схвалив збільшення витрат на оборону і безпеку на 7,1 млрд гривень в 2016

Порошенко схвалив збільшення витрат на оборону і безпеку на 7,1 млрд гривень в 2016 Фото: Петро Порошенко

Президент підписав відповідний законопроект

Президент України Петро Порошенко підписав закон про внесення змін до державного бюджету на 2016 рік щодо збільшення на 7,1 млрд гривень видатків на оборону і безпеку України. Про це повідомляє прес-служба голови держави.

"Президент Петро Порошенко підписав Закон України №1660-VIII "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік", - сказано в повідомленні.

Так, законом передбачено, зокрема суттєве збільшення видатків на оборону і безпеку України у сумі 7,1 млрд гривень. З них на грошове забезпечення – 6,3 млрд гривень. Додаткові видатки також передбачені для Міноборони у сумі 3,8 млрд гривень, Національної поліції – 2 млрд гривень, Адміністрації Держприкордонслужби – 963,5 млн гривень, Державної служби з надзвичайних ситуацій – 50 млн гривень, Головного управління розвідки Міноборони – 175 млн гривень, Служби безпеки – 128,5 млн гривень, Управління держохорони – 51 млн гривень, Держспецтрансслужби – 5,4 млн гривень.

Також законом передбачено збільшення видатків Державного фонду регіонального розвитку на 950 млн гривень для забезпечення фінансування інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що потребують у 2016 році державної підтримки.

Крім того, додатково спрямовуються 420 млн гривень на підтримку вугледобувних підприємств.

Зростання видатків пропонується забезпечити переважно за рахунок економії бюджетних коштів по виконанню боргових зобов’язань за запозиченнями, економії бюджетних коштів по обслуговуванню державного боргу тощо.

Нагадаємо, Верховна Рада України підтримала за основу та в цілому законопроект №5217 "Про внесення змін до закону" Про Державний бюджет України на 2016 рік". За документ проголосували 265 депутатів ВР.