Порошенко схвалив право ув'язнених на доступ до інтернету

НовиниПолітика    06.10.2016 - 20:28
Фото: Петро Порошенко
Фото: Петро Порошенко
Порошенко завтра відвідає Одеську область

Засуджені зможуть користуватися інтернетом під контролем адміністрації колоній

Президент України Петро Порошенко підписав законопроект №2490а, яким ув'язненим надається право на користування інтернетом. Відповідна інформація оприлюднена на сторінці законопроекту на сайті Верховної Ради.

Згідно з документом, ув'язнені отримають право користуватися інтернетом, проте доступ обмежать лише переглядом інформації під контролем адміністрації виправних установ. Крім того, засудженим забороняється створювати поштові скриньки, реєструватися на сайтах, відправляти листи, формувати бази даних, відвідувати соцмережі, грати в онлайн-ігри, а також відвідувати сайти еротичного або порнографічного змісту. Доступ до інтернету дозволяється протягом дня у вільний час, а користування оплачується з особистих коштів засуджених.

Також повідомляється, що на час перебування в закладах охорони здоров'я з дозволу адміністрації установи виконання покарань засуджені можуть мати при собі та користуватися портативними комп'ютерами з доступом до інтернету.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що комітет Ради рекомендував до розгляду в першому читанні поправки до "закону Савченко".

Читайте в розділі

Уряд вимагає від Ради ухвалити закон про спецконфіскацію

Реалізація мінських угод просувається зі швидкістю равлика, - Штайнмайер

Горбатюк оскаржує догану за неналежне розслідування справи Януковича

On Top