Порошенко назвав сферу, яку не зачепила європеїзація

НовиниЕкономіка    21.11.2016 - 15:14
Фото: Петро Порошенко
Фото: Петро Порошенко

Президент сподівається на ефективність реформ в Україні

Рівень життя українців - це єдина сфера, якій за три роки не торкнулася європеїзація. Про це сьогодні під час урочистих заходів з нагоди Дня гідності та свободи заявив президент Петро Порошенко, передає кореспондент РБК-Україна.

"Є одна дуже суттєва і головна, я б сказав, перешкода, яка не дає поки більшості українців можливості відчути очевидне зближення з Європою. Європеїзація, на жаль, поки не торкнулася рівня життя українців - це єдина сфера, де ми за три роки не наблизилися до європейських стандартів ", - заявив Порошенко.

За його словами, це відбулося в силу об'єктивних факторів. Зокрема, вперше більше 5% ВВП Україна змушена була направити на сектор оборони та безпеки і розвиток нової армії. Також економіці завадило агресивне закриття російського ринку і складна зовнішня кон'юнктура.

Президент висловив надію, що ефективне реформування економіки України дозволить вже в найближчому майбутньому покращити рівень добробуту українців.

"Але я впевнений, що незабаром ефективність українських економічних реформ відчує все більша і більша кількість людей і підвищення рівня життя вже стоїть на порядку денному зараз", - сказав президент.

Нагадаємо, Рада розглядає 63 законопроекту щодо імплементації євростандартів.

Порошенко нагородив Яроша орденом Богдана Хмельницького Порошенко пояснив, чому не ввів військовий стан
Читайте в розділі

У Когута спростували інформацію про приналежність підприємства "Укрспецполіграфія" до ЄДАПС

НБУ знизив курс золота до 328,22 тис. гривень за 10 унцій

Ціна нафти Brent піднялася вище 54 доларів за барель

On Top