ua ru

Порошенко назвав освіту одним з головних пріоритетів України

Порошенко назвав освіту одним з головних пріоритетів України Фото: Петро Порошенко

Порошенко проводить засідання Національної ради реформ

На сьогоднішній день освіта є одним з головних пріоритетів української влади. Про це на засіданні Національної ради реформ заявив президент України Петро Порошенко.

"Близько десяти мільйонів наших громадян навчають і навчаються, тому освіта є топ-пріоритетом для держави", - заявив Порошенко.

Він також назвав питання, що розглядаються на Нацраді реформ, проектуванням майбутнього України.

"Воно (майбутнє, - ред.) повною мірою залежить від того, який освітній код ми зможемо передати молодому поколінню, що йде нам на зміну. Поколінню, яке позбавлене комплексів і забобонів, які в свій час триножили нас з вами", - додав Порошенко.

Питання, які ми розглядаємо на засіданні Нацради реформ – надзвичайно важливі. Це ніщо інакше, як проектування нашого майбутнього. Адже воно повною мірою залежить від того, який освітній код ми зможемо передати молодому поколінню, що йде нам на зміну. Поколінню, яке позбавлене комплексів та забобонів, які свого часу триножили нас з вами.

Опубліковано Петром Порошенком 31 березень 2017 р.

Нагадаємо, раніше Порошенко анонсував збільшення грошової винагороди бійцям АТО з 1 квітня. Таким чином, обсяг додаткової винагороди до основного грошового забезпечення за виконання завдань у зоні АТО буде становити 7,5 тис. гривень.