Порошенко з міністром Нідерландів обговорили результати розслідування по MH17

НовиниПолітика    30.09.2016 - 18:01
Фото: Порошенко провів зустріч з прем'єр-міністром Нідерландів
Фото: Порошенко провів зустріч з прем'єр-міністром Нідерландів
Лавров відмовився вибачатися за MH17 Росія відмовляється брати участь у міжнародній групі з розслідування катастрофи МН17

Президент України і Рютте підкреслили важливість довести розслідування до кінця

Президент Петро Порошенко провів зустріч з прем'єр-міністром Нідерландів Марком Рютте, на якій обговорив попередні результати розслідування міжнародної слідчої групи катастрофу літака MH17. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Порошенко і Рютте підкреслили важливість довести розслідування до кінця вищевказаної авікатастрофи і покарати винних. У цьому контексті Рютте поінформував, що в МЗС Нідерландів був викликаний посол Росії.

Також Порошенко звернув увагу на необхідність збереження єдності між країнами Європейського Союзу (ЄС) для продовження санкційного тиску на Росію до повного відновлення територіальної цілісності України.

Фото: Порошенко зустрівся з прем'єр-міністром Нідерландів

Фото: політики обговорили попередні результати звіту по краху МН17

Крім того, співрозмовники скоординували зусилля з метою прискорення вирішення питання ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що доповідь про катастрофу літака Малайзійських авіаліній MH17, що сталася в липні 2014 року, доводить причетність Російської Федерації.

Читайте в розділі

Порошенко закликав Нідерланди розблокувати ратифікацію УА України з Євросоюзом

Росія виступила за остаточне узгодження особливого статусу Донбасу 9 листопада

МЗС України вимагає негайно звільнити Карпюка і Клыха

On Top