Порошенко і Кіска скоординували позиції перед Братиславським самітом ЄС

НовиниПолітика    20.08.2016 - 19:55
Фото: президенти України і Словаччини провели телефонну розмову
Фото: президенти України і Словаччини провели телефонну розмову

Порошенко висловив надію на підтримку Словаччиною України на євроінтеграційному шляху

Президент України Петро Порошенко скоординував позиції з Президентом Словаччини Андреєм Кіскою напередодні неформального Братиславського саміту Євросоюзу в вересні. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Зазначено, що під час телефонної розмови було наголошено на важливості продовження зусиль, у тому числі і в рамках Нормандського формату, з метою виконання Росією Мінських домовленостей, передусім у безпековій сфері.

"Президент України відзначив ефективність солідарності ЄС проти агресії Росії та наголосив на важливості дотримання режиму санкцій Євросоюзу до повного виконання Москвою взятих на себе зобов’язань у рамках мінського процесу", - йдеться в повідомленні.


Сторони також обговорили актуальні питання порядку денного двосторонніх відносин та міжнародного співробітництва.

Порошенко також висловив надію на підтримку Словаччини, як головуючої в ЄС країни, України на євроінтеграційному шляху, зокрема у контексті ратифікації Угоди про асоціацію з ЄС, запровадження Євросоюзом безвізового режиму для українських громадян та енергетичної солідарності з Україною.

Глави двох держав обговорили також співробітництво України і Словаччини в рамках міжнародних організацій.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що глава РФ Володимир Путін намагається роз'єднати Європу, щоб домогтися скасування санкцій.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top