Порошенко у Давосі обговорив створення Антикорупційного суду

Порошенко у Давосі обговорив створення Антикорупційного суду
Фото: Петро Порошенко (president.gov.ua)

Порошенко зазначив, що відбулась розмова щодо ситуації з антикорупційними органами

Президент України Петро Порошенко у Давосі обговорив створення Антикорупційного суду. Про це йдеться у повідомленні на сайті глави держави.

"Я ще раз хотів би наголосити - питання створення незалежної антикорупційної інфраструктури, включно з Антикорупційним судом є питанням мого пріоритету. Це потрібно не для Світового банку, не для Міжнародного валютного фонду, не для іноземних партнерів. Це потрібно для мене і для України", - заявив президент.

Порошенко також повідомив, що питання створення антикорупційної інфраструктури та забезпечення її незалежної, ефективної роботи, в тому числі створення Антикорупційного суду було обговорено під час низки його двосторонніх зустрічей в Давосі.

"У нас була дуже ретельна розмова про ситуацію з антикорупційними органами. І в рамках парламентських дискусій ми маємо знайти ті формулювання, які з одного боку – не протирічать українському законодавству і українській Конституції, не порушують українського суверенітету. Але забезпечують незалежність антикорупційної інфраструктури і забезпечують її ефективність", - додав він.  

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що податкова реформа і децентралізація земельного кадастру мають стати підготовкою до проведення земельної реформи в Україні.

Президент зазначив, що передусім треба наповнити земельний кадастр та прийняти рішення про створення Національного бюро фінансових розслідувань. Разом з тим має бути встановлена заборона на перевірки бізнесу для інших силових органів. Крім того, зі слів Порошенка, податок на прибуток має бути замінений на податок на виведення капіталу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся