Японія проведе масові перевірки після крадіжки понад 530 млн доларів у криптовалюте

Японія проведе масові перевірки після крадіжки понад 530 млн доларів у криптовалюте
Биткоин (flickr.com/btckeychain)

Країна перевірить всі операції з криптовалютами

Агентство з фінансових послуг (FSA) Японії заявив у понеділок, що він перевірить всі операції з криптовалютами і наказав Coincheck збільшити свої зусилля після того, як хакери вкрали цифрові гроші на суму 530 мільйонів доларів на криптовалютной біржі, передає REUTERS.

Крадіжка вказує на фактичну вразливість угод з криптовалютой, а також збільшення ризиків для Японії, яка має намір використовувати дані угоди для стимулювання економічного зростання.

В результаті скандалу, агентство з фінансових послуг (FSA) в понеділок розпорядився перевірити ситуацію у Tokyo Coincheck, і відновити припинену в п'ятницю торгівлю всіма криптовалютами, за винятком біткойнів після того, як хакери вкрали 58 мільярдів ієн (534 мільйони доларів) монет NEM, одну з серед найбільш популярних цифрових валют у світі.

Coincheck заявив у неділю, що він поверне близько 90 відсотків внутрішніми засобами, хоча йому ще належить з'ясувати, як і коли.

Монети NEM зберігалися в "гарячому гаманці" замість більш безпечного "холодного гаманця", який працює на платформах, не пов'язаних безпосередньо з Інтернетом. Також не був використаний додатковий рівень безпеки, відомий як система з декількома підписами.

FSA заявила, що наказала Coincheck представити звіт про злом і заходи щодо запобігання повторення ситуації до 13 лютого і що при необхідності він проведе додаткові інспекції на місцях інших обмінів криптовалютами.

Нагадаємо, у токійській криптовалютной біржі Coincheck викрали понад 500 млн токенів NEM (XEM) на загальну суму близько 58 млрд ієн або $534,8 млн. Про це було оголошено на прес-конференції, проведеної президентом і головним операційним директором біржі в п'ятницю, 26 січня о 23:30 JST (17:30 Київ). У зв'язку з цим розкраданням курс NEM, десятий за величиною капіталізації кріптовалюти, знизився з $1,01 до $0,85, тому сума викрадених цифрових активів, за підрахунками ресурсу Bloomberg, на даний момент становить трохи більше $400 млн.

В даний час FSA проводить розслідування даного інциденту.

Раніше повідомлялося, що в результаті хакерських атак були викрадено більше 10% коштів, залучених організаторами первинних розміщень токенів криптовалют (Initial Coin Offering, ICO). Про це йдеться в дослідженні Ernst & Young (EY), присвяченому ризиків, пов'язаних з інвестиціями в кріптовалюти.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся