В Японії назвали ракетний запуск КНДР найсерйознішою загрозою

В Японії назвали ракетний запуск КНДР найсерйознішою загрозою
Фото: прапор Японії (flickr.com/anutele)

Запуск є явним порушенням резолюцій ООН

Ракета, запущена КНДР в ніч на вівторок, 29 серпня, представляє найсерйознішу загрозу для Японії. Про це заявив головний секретар кабінету Японії Йошіхіде Суга, передає CNN.

"Ми повинні сказати, що запуск цього ранку на Півночі є найсерйознішою загрозою для нас, оскільки ракета, схоже, пройшла через наш повітряний простір", - сказав Суга.

За його словами, дії КНДР можуть поставити під загрозу мир і безпеку в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

"Це також дуже небезпечно і проблематично з точки зору безпеки руху літаків і кораблів. Запуск є явним порушенням резолюцій ООН. Ми не можемо терпіти ці повторні провокації КНДР. Ми засуджуємо це найрішучішим чином", - додав він.

Тим часом у США заявили, що запуск ракети з Північної Кореї не становив загрози для Північної Америки.

"Ми тісно співпрацюємо з Pacific Command, Strategic Command і NORAD, і ми надамо оновлення як можна швидше", - додав офіційний представник Пентагону Роб Меннінг.

За його словами, американські шпигунські супутники спостерігають за підготовкою до випробування на балістичну ракету, яка, швидше за все, буде проміжною ракетою, яка може досягти Гуаму. За словами чиновника, оцінка триває.

Нагадаємо, КНДР знову запустила ракету у бік Японії.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся