Півзахисник "Ліверпуля" повторив рекорд Ліги чемпіонів

Півзахисник "Ліверпуля" повторив рекорд Ліги чемпіонів Фото: Джеймс Мілнер (liverpoolfc.com)

Мілнер повторив досягнення Уейна Руні і Неймара

Півзахисник "Ліверпуля" Джеймс Мілнер повторив рекорд за кількістю гольових передач за один розіграш Ліги чемпіонів. Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.

У своєму сьомому матчі цього сезону футболіст зробив восьмий результативний пас. По ходу першого матчу 1/4 фіналу проти "Манчестер Сіті" (3:0) Мілнер асистував Алексу Окслейд-Чемберлена, який забив другий м'яч у ворота "городян".

З моменту зміни формату турніру перед початком кампанії 2003/04 найкраще досягнення належало Неймара і Уейну Руні. Мілнер зробив 8 голевих передач за 452 хвилини ігрового часу, він асистував партнерам кожні 57 хвилин. У Руні і Неймара ці показники - 96 і 100 хвилин відповідно.