Ми отримали систему медицини, яка не може нікого лікувати, - Рева

НовиниМедицина    21.03.2017 - 01:12
Фото: Андрій Рева розповів, що він думає про українську медицину
Фото: Андрій Рева розповів, що він думає про українську медицину

На думку голови Мінсоцполітики, після скорочення лікарів та ліжок якість медичних послуг не зміниться

У результаті того, що соціально-економічна ситуація змінилася, а система охорони здоров'я залишилася тією ж, ми отримали медицину, яка не може нікого лікувати. Таку думку висловив міністр соціальної поліції Андрій Рева в ефірі "112 Україна".

"Система медицини, яка у нас була, вона була побудована в інших економічних умовах, для інших соціальних умов і з зовсім іншими фінансовими можливостями за її змістом. Коли ситуація соціально-економічна змінилася, а система залишилася тією ж, ми отримали систему медицини, яка не може нікого лікувати", - сказав міністр.

Глава Мінсоцполітики також вважає, що після скорочення лікарів та ліжок якість медичних послуг не погіршиться.

"Ми щойно почули, що скоротять лікарів і так далі. Сьогодні на раді регіонального розвитку виступав голова Чернігівської обласної адміністрації. Чернігівська область дуже специфічна з точки зору медицини. Якщо в середньому у нас ліжковий фонд по країні становить 80 ліжок на 10 тис. населення, то в Чернігівській області їх 120. Це найбільше з точки зору кількості ліжок в області в Україні. Запитайте у жителів Чернігівської області, вони почуваються краще, ніж мешканці іншої області, де немає 120 ліжок? Вони скажуть, що ні", - вважає Рева.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував зміни системи фінансування лікарень.

On Top