Гройсман анонсував зміни системи фінансування лікарень

Гройсман анонсував зміни системи фінансування лікарень
Фото: Володимир Гройсман

Прем'єр заявив, що Кабмін запропонує варіант таких змін найближчим часом

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував зміни системи фінансування лікарень. Відповідну заяву голова уряду зробив, спілкуючись із журналістами у міській клінічній лікарні №1 у Вінниці, передає прес-служба Кабінету міністрів України.

"Ми сьогодні готуємо пропозиції, як ми будемо змінювати систему фінансування лікарень… Елемент страхової медицини є надзвичайно важливим. Це зміна системи взагалі фінансування усієї системи охорони здоров'я. Ми запропонуємо варіант найближчим часом, з яким ми вийдемо до українського суспільства, з яким ми скажемо, як систему можливо змінити", - зазначив прем’єр.

Гройсман підкреслив, що кошти, які виділяються на систему охорони здоров'я, можливо було б використовувати значно ефективніше.

"У що сьогодні використовують ці кошти, як правило, у старій системі? У фінансування стін і ліжко-місць. Ми хочемо змінити цю ідеологію, щоби ми фінансували конкретного українського громадянина, який отримує медичну послугу. Ми хочемо інвестувати у такі нові ліжка, нові технології. Ми не хочемо інвестувати в занедбані будівлі, у жахливі умови, в яких перебувають люди в багатьох територіях, районах, областях України", - сказав він.

Нагадаємо, раніше Гройсман заявив, що уряд представить нову модель системи охорони здоров'я найближчим часом.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся