Полторак розповів подробиці підготовки параду до Дня незалежності

НовиниСуспільство    30.06.2017 - 17:42
Фото: Степан Полторак (mil.gov.ua)
Фото: Степан Полторак (mil.gov.ua)

На даний момент ВСУ активно готуються до параду до Дня незалежності

Під час параду до Дня незалежності України планується урочисте проходження військ і виставка сучасного зброї. Про це повідомив міністр оборони України Степан Полторак, передає пресс-служба Міноборони.

"Зараз Збройні Сили України активно готуються до параду. Крім урочистого проходження військ, ми плануємо підготувати виставку самого сучасного зброї, розробленого протягом останніх трьох років. Під час робочої поїздки до Штаб-квартири НАТО і двосторонніх переговорів з іноземними колегами, я запросив їх в Україні на День Незалежності. Мова йде про представників країн, з якими співпрацюємо для того, щоб вони також разом з нашими військовими взяли участь у військовому параді з нагоди 26-ї річниці Незалежності України", - сказав Полторак.

Крім того, Полторак повідомив, що іноземні підрозділи братимуть участь у параді окремо.

"Якщо говорити про литовсько-польсько-український бригаду, то вона буде йти окремим підрозділом, інші підрозділи планують брати участь самостійно. Це будуть нововведення, які повинні цікавити український, і серйозно підняти моральний дух наших військових", - сказав він.

Нагадаємо, раніше в Міноборони повідомляли, що параді на День незалежності України можуть взяти участь польські військові.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top