У Польщі заявили про перехоплення російського літака

НовиниНадзвичайні події    01.08.2016 - 00:05
Фото: польські ВПС перехопили російський легкомоторний літак
Фото: польські ВПС перехопили російський легкомоторний літак

Пілот затриманий, легкомоторний літак заарештовано

Два винищувачі F-16 ВПС Польщі перехопили російський легкомоторний літак, який перетнув кордон і летів у напрямку Кракова. Про це повідомило місцеве видання Polska Times.

Пілота змусили змінити курс і посадити машину на аеродромі Садкув, розташованому на південь від Варшави.

Пілот був затриманий, а його літак заарештований і поставлений в ангар.


Як повідомило видання, офіційно Міністерство оборони Польщі не підтвердило інформацію про інцидент, зазначивши, що не може цього зробити без офіційного запиту.

Водчас за інформацією російського агентства ТАСС, про інцидент з російським літаком у Польщі повідомив прес-секретар польського Міноборони Бартоломей Місевич.

"Дійшло до порушення закритого повітряного простору російським акробатичним літаком, пілотом, який прямував у бік Кракова. Відразу ж після отримання інформації про те, що він влетів в заборонену зону без спеціальних дозволів, були підняті наші F-16", - повідомив він.

За даними Polska Times, російський пілот повинен був брати участь в чемпіонаті з вищого пілотажу в місті Радом і прибув у Польщу раніше своїх колег, щоб заздалегідь розпочати тренування.

Нагадаємо, на початку червня 2016 року королівський есмінець Військово-морських сил Великої Британії перехопив російський підводний човен, який здатен нести крилаті ракети.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Дуда підписав закон про конституційний суд Польщі попри вимоги ЄС У Росії готують нову систему космічної розвідки
On Top