Польща купила в України ліцензію на бронетранспортер "Дозор"

Польща купила в України ліцензію на бронетранспортери "Дозор", щоб поставити їх на озброєння своєї армії.

Польща купила в України ліцензію на бронетранспортери "Дозор", щоб поставити їх на озброєння своєї армії. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства внутрішніх справ (МВС).

"Відомий БТР-4Е дуже добре показав себе під час подій на сході. Однак під час бойових дій виявилися деякі недосконалості техніки, які з допомогою експертів і конструкторів можна виправляти вдосконаленням нашого зброї", - сказав після завершення огляду. в.о. верховного головнокомандувача Турчинов.

За його словами, саме поліпшені моделі вітчизняної техніки були представлені сьогодні на полігоні, серед них - спеціальні санітарні машини і бронетранспортер "Дозор".

"Малий бронетранспортер "Дозор" - в три рази дешевше, ніж БТР-4Е, він відмінно зарекомендував себе в польових умовах, і сьогодні цю машину дуже чекають в Нацгвардії, - сказав Турчинов.

Нагадаємо, сьогодні Турчинов і голова МВС Арсен Аваков сьогодні відвідали штаб антитерористичної операції (АТО) під Слов'янськом.

Польща купила в України ліцензію на бронетранспортер "Дозор"

Фото: прес-служба МВС

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся