Полочанінов: Україні потрібен власний шлях

Фото: Володимир Полочанінов (прес-служба)
Фото: Володимир Полочанінов (прес-служба)

На його думку, всі передумови для цього є

Україні потрібен власний шлях. Про це заявив глава політвиконкому політичної партії "Основа" Володимир Полочанінов в ефірі телеканалу NewsOne.

"Вимоги, які нам регулярно висуває МВФ, а також нещодавно озвучені ЄС умови в обмін на 1 мільярд євро макрофінансової допомоги, для сильного, дійсно суверенної і незалежної держави звучали б швидше принизливо. Але ми змушені віддавати собі звіт в тому, що слабка в економічному відношенні і корумпована держава, якою є Україна, змушений до таких умов прислухатися, подобається це громадянам України чи ні", - констатував Полочанінов.

У той же час, Захід намагається висувати умови, властиві його суспільного договору, а Україна досі живе у реаліях Конституції та суспільного договору радянських часів, вважає політик.

"Наша Конституція досі відповідає суспільним договором Радянського Союзу, і саме за цим документом ми живемо. А Захід намагається висувати умови, зрозумілі для його реалій, для його суспільного договору. Але жоден з цих варіантів для України неприйнятний. Нам потрібен свій власний, український шлях. Причому всі передумови для цього в суспільстві є. Залишилося знайти, хто очолить цей процес і зможе його супроводжувати", - заявив Полочанінов.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся