Поліція затримала 10 учасників заворушень біля суду в Одеській області

НовиниНадзвичайні події    26.07.2017 - 17:22
Фото: поліція (РБК-Україна)
Фото: поліція (РБК-Україна)

Серед затриманих і лідер одеської організації "Україна - це ми"

Поліція затримала 10 учасників заворушень біля Ширяївського суду в Одеській області. Про це повідомляє місцеве видання "Думская".

Зазначено, що серед затриманих і лідер одеської організації "Україна - це ми" Віталій Голодок.

Відзначається, що суддя Сергій Палій, проти діяльності якого виступали активісти, вийшов з будівлі і спробував непомітно зникнути. Його побачили і почали свистіти йому вслід, хтось навіть погнався за суддею, однак він швидко поїхав на своєму автомобілі.

 

altФото: мітинг біля будівлі суду

altФото: мітинг біля суду

При цьому у поліції повідомили, що за фактом розпочато кримінальне провадження.

"На теперішній час затримані більше 10 осіб, які розпилювали в обличчя працівників поліції сльозогінний газ із балончиків, завдавали правоохоронцям тілесних ушкоджень та кинули ємність із запалювальною сумішшю. За даними фактами розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває", - підкреслюється у повідомленні відомства на Facebook.

Нагадаємо, у смт Ширяєве Одеської області суд закидали "коктейлями Молотова". Зазначалося, що у будівлі суду виник конфлікт між активістами одеської організації "Україна - це ми" і членами організації "За світле майбутнє". Так, активісти організації "Україна - це ми" під керівництвом Віталія Голодка і місцеві жителі прийшли з протестною акцією до будівлі суду, виступаючи проти діяльності судді Сергія Палія, який, на їхню думку, виносить незаконні рішення.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top