Поліція веде службове розслідування через відео з місця вбивства Шеремета

НовиниНадзвичайні події    24.07.2016 - 21:58
Фото: Хатія Деканоідзе прокоментувала публікацію відео з Шереметом
Фото: Хатія Деканоідзе прокоментувала публікацію відео з Шереметом

Такі "зливи" інформації дуже заважають слідству

Поліція почала службове розслідування за фактом публікації в ЗМІ і соцмережах відеозаписів із місця вбивства журналіста Павла Шеремета. Про це заявила глава Національної поліції України Хатія Деканоідзе в ефірі 112 каналу.

"Ми розбираємося. Якщо воно (відео - ред.) потрапило від правоохоронців, ми на цей рахунок проведемо обов'язково службове розслідування, воно вже розпочато. Вчора я дала команду начальнику поліції Києва, щоб почати службове розслідування", - зазначила вона.


"Якщо якась інформація про хід розслідування потрапляє в ЗМІ, то це означає, що слідство автоматично йде назад. Кожна публічна інформація, яка містить деталі слідства, і люди її обговорюють, це заважає слідству", - вважає Деканоідзе.

За її словами, головне завдання зараз - об'єктивне й оперативне розслідування резонансної справи.

"Наше найголовніше завдання і відповідальність - розслідувати цю справу об'єктивно і якомога швидше. Так що, ось такі "зливи" інформації дуже заважають слідству", - резюмувала глава Нацполіції.

Нагадаємо, раніше генпрокурор Юрій Луценко заявив, що оприлюднення відеозапису з можливим убивцею журналіста Павла Шеремета може зашкодити слідству.

On Top