Поліція почала розгін мітингу в Єревані, є поранені

НовиниНадзвичайні події    29.07.2016 - 21:56
Фото: мітинг у Єревані
Фото: мітинг у Єревані

В районі проведення мітингу в Єревані чутні звуки вибухів і пострілів

Поліцейські почали розгін мітингу в Єревані (Вірменія), який проходить в районі вулиці Хоренаци, є поранені серед демонстрантів. Про це йдеться в повідомленні "Новини-Вірменія".

"Правоохоронці розганяють акцію протесту, яка проходить у Єревані, учасники якої виступають на підтримку збройної групи, що захопила майже два тижні тому полк ППС", - йдеться в повідомленні.


Як наголошується, поліцейські повністю звільнили від учасників мітингу в Єревані ділянку вулиці Хоренаци, неподалік від якої знаходиться захоплений озброєною групою полк ППС. Розташований поруч проспект Тиграна Меца перекритий.

Як повідомляється, в районі проведення мітингу в Єревані чутні звуки вибухів і пострілів.

мітинг у Єревані

Фото: мітинг в Єревані

"В даному районі чутні звуки вибухів і пострілів, кидають світло-шумові гранати. Поліція затримує особливо активних демонстрантів, серед учасників акції є поранені", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що учасники мітингу в Єревані, що підтримують збройну групу, що захопила 17 липня будівлю поліції, сьогодні ввечері розпочали ходу до вулиці Хоренаці, що примикає до захопленого полку ППС.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top