Політолог розповів про роль Медведчука в мінських переговорах

Середа 03 лютого 2016 13:57

Правляча влада повинна думати про тих українців, які залишилися на непідконтрольних Україні територіях Донбасу, і припинити практику блокади, а також замінити людей на посадах голів військово-цивільних адміністрацій (Луганської та Донецької областей - ред.), вважає політолог Михайло Погребинський.

"Там живуть громадяни України, які, я сподіваюся, залишаться ними, тому про них треба думати", - заявив політолог.

Також Погребинський підкреслив, що стежить за тим, що говорять переговорники від України в Мінську.

"Зокрема, прочитав інтерв'ю Романа Безсмертного. Це ж треба, щоб у людини така каша була в голові. Я не хочу детально з ним сперечатися... хоча одну річ я можу сказати, думаю доречно буде її від мене почути. Йому задають питання: що там робить Медведчук? Він відповідає: це один з тих людей, яких в Україні лише три-чотири, які можуть розмовляти з Путіним, Порошенком, Захарченком і Плотницьким. Все правильно за винятком одного моменту. Не три-чотири, а єдиний. Більше таких людей немає, які можуть говорити з Путіним, Порошенком, Захарченком і Плотницьким", - вважає політолог.

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся