Політикам Ради Європи варто більше працювати над припиненням агресії РФ в Україні, - Клімкін

Політикам Ради Європи варто більше працювати над припиненням агресії РФ в Україні, - Клімкін
Фото: Павло Клімкін (kmu.gov.ua)

Основою Ради Європи можуть стати політичні інтриги

Деяким політикам в Раді Європи варто витрачати більше зусиль на припинення російської агресії щодо України, ніж на повернення туди Росії. Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін у своєму Twitter.

"Деякі політики в Раді Європі набагато більше часу і сил витрачають на те, щоб повернути Росію в РЄ, а не на те, щоб Росія пішла з Криму і Донбасу. В результаті можемо отримати не Раду Європи, засновану на цінностях, а Раду Європи, засновану на політичних інтригах. Було б дуже шкода", - написав Він.

Нагадаємо, в понеділок, 22 січня Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд заявив, що подальші досягнення в роботі Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) неможливі без участі всіх країн-членів організації, включаючи Росію. "Ми повинні дивитися на це незалежно від поточної ситуації, пов'язаної з правом голосу російської делегації. Існує багато питань, які Комітет має розглянути в цілях зміцнення системи Конвенції в цілому. Досягнення цього було б кращим способом відсвяткувати 70-річчя цієї Організації. Щоб всі держави-члени, які перебувають на борту такої важливої реформи, були необхідні", - сказав він.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся