Замах на Плотницького може бути пов'язаний з "предвиборчою кампанією" в ЛНР, - розвідка

НовиниНадзвичайні події    06.08.2016 - 12:54
Фото: Вадим Скібіцький прокоментував замах на Плотницького
Фото: Вадим Скібіцький прокоментував замах на Плотницького

Також причиною замаху на Плотницького називають боротьбу за владу в ЛНР

Замах на ватажка так званої "Луганської народної республіки" Ігоря Плотницького може бути пов'язаний з "предвиборчою кампанією" в ЛНР. Про це заявив заступник директора департаменту Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький в ефірі "112 Україна".

Так, Скібіцький повідомив, що наразі Плотницький, за даними розвідки, знаходиться в тяжкому стані. Також він повідомив, що замах на ватажка ЛНР може бути пов'язаний з боротьбою за розподіл фінансових потоків та владу або ж з початком "передвиборчої кампанії" в ЛНР.


"Почалася передвиборча кампанія до ЛНР. В кінці липня група кандидатів перебувала в Москві. Проводиться відбір кандидатів", - заявив він.

Тако, відповідаючи на питання, чи вплине замах на Плотницького на розв'язання конфлікту на Донбасі, Скібіцький заявив, що будь-який "лідер" ЛНР у будь-якому випадку буде виконувати накази Москви.

"Дуже багато варіантів. Майже ніяк не вплине. Будь-який лідер, який буде замість Плотницького, це буде людина Москви і буде виконувати її вказівки", - наголосив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що сьогодні в Луганську було здійснено замах на Плотницького.

On Top