RU

Загиблих громадян України серед жертв тропічного циклону "Еван" немає, - МЗС

Загиблих громадян України серед жертв тропічного циклону "Еван" немає. Про це повідомляє прес-служба МЗС.

За повідомленням посольства України в Австралії, внаслідок тропічного циклона "Еван", що пройшов 13-17 грудня ц.р. в Океанії, а також територіями острівних держав Самоа та Фіджі, загинули чотири особи та вісім осіб вважаються зниклими безвісти.

Тисячі людей північно-західних районів Фіджі та Самоа знаходяться в евакуаційних центрах.

В результаті руйнівних вітрів силою до 270 км/год та повеней пошкоджені приватні та муніципальні будівлі, інфраструктура, лінії електропостачання.

Уряди Австралії та Нової Зеландії оголосили про рішення надати гуманітарно-технічну допомогу Самоа та Фіджі в ліквідації наслідків циклону.

За даними метеорологічних служб, 22-23 грудня ц.р. залишки циклону "Еван" можуть досягнути північного острова Нової Зеландії.

Читайте також: Тайфун "Бофа" змінив напрям і знову рухається в напрямку Філіппін