Потяги Інтерсіті+ до 15 листопада будуть повністю готові до роботи взимку, - Hyundai

Електропоїзди категорії Інтерсіті+ до 15 листопада будуть повністю готові і адаптовані до зимових умов. У цьому представників "Укрзалізниці" запевнили фахівці компанії Hyundai, повідомляє прес-центр УОЗ.

Під час попередньої перевірки швидкісних електропоїздів генеральний директор "Укрзалізниці" Сергій Болоболін зазначив, що підготовка рухомого складу до осінньо-зимового періоду 2013-2014 рр. буде включати цілий перелік різних технічних робіт.

Щоб електропоїзди безперебійно рухалися по маршрутах восени і взимку, фахівцями Української залізничної швидкісної компанії і Hyundai були узгоджені і підписані пропозиції по комплексній модернізації, а також складено список мінімальної кількості необхідних запчастин, які повинні бути в наявності на ТПС "Дарниця".

При проведенні модернізації електропоїздів виробництва Hyundai Rotem були враховані причини їх несправності. Перший етап (16 видів робіт по модернізації) почався в січні 2013 року. Зараз, на другому етапі, проводяться 12 видів модернізації, які дозволять зменшити вплив погодних факторів. На всіх швидкісних поїздах вже встановлено новий тип струмоприймачів, а також удосконалено підвагонні кріплення - тепер попадання в них снігу, вологи і пилу виключено.

Крім того, на дахах вагонів електропоїздів встановлені системи відеоспостереження, що дозволяють цілодобово відслідковувати причини пошкодження струмоприймачів та стан контактної мережі.

Щоб електропоїзди вийшли на маршрут в бездоганному стані, на ТПС "Дарниця" організований триступеневий контроль якості виконаних робіт.

В Харкові, Дніпропетровську, Донецьку та Львові будуть постійно чергувати працівники компанії Hyundai Rotem або УЖСК для обслуговування електропоїздів. Якщо виникне потреба в їх супроводі корейськими фахівцями, то воно буде організовано для швидкого усунення несправностей в дорозі. Для локомотивних бригад організована гаряча лінія зв'язку зі спеціалістами Hyundai Rotem для оперативного усунення несправностей.

Агентство "РБК-Україна" надіслала запит до представництва Hyundai Corporation з проханням прокоментувати підготовку поїздів Інтерсіті+ до зимового періоду. Однак відповідь на запит редакції до часу повідомлення не надійшов.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся